MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-21 02:08 took:211.2 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds


2023 Rugsėjo 30 d.; Badmintono centras
VV VD MD MX
LT Ds: 10 6 19 3 11 3 28 3

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Linas Venskūnas
    Rytis Pratusevičius
    14' 21:7 | 21:9
    S17 Pavel Šavareiko
    Ricardas Navaitis
    32.2
  • S9 Tomas Šikarskas
    Algirdas Gražys
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 -
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Aurelijus Šadauskas
    Vaidas Šmitas
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Vidmantas Galiauskas
    Egidijus Serdikevičius
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Andrius Ivaščenko
    Tomas Tenikaitis
    19' 21:15 | 21:10
    S20 Alexey Davydov
    Danielius Vaitkus
    32.7
  • S4 Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Ramūnas Mackevičius
    Paulius Janušauskas
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 - Aliaksei Rukin
    - Maksim Poliakov
    19' 21:18 | 21:15
    S19 Dmitry Nizovtsev
    Ilya Pakhomov
    32.10
  • S11 Paulius Žakevičius
    Upamanyoo Bora
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Martynas Sipavičius
    Raimondas Banelis
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Kostas Kaušinis
    Šarūnas Budzinauskas
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Eitvydas Grazys
    Evaldas Bagdonas
    29' 14:21 | 21:10 | 21:16
    S18 Dominykas Juškys
    Giedrius Čaplikas
    32.15
  • S2 Gintaras Bacevičius
    Justas Čekavičius
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    31' 10:21 | 21:19 | 10:21
    Linas Venskūnas
    Rytis Pratusevičius
    16.1
  • Tomas Šikarskas
    Algirdas Gražys
    21:0 | 21:0
    -
    16.2
  • Aurelijus Šadauskas
    Vaidas Šmitas
    33' 16:21 | 21:19 | 15:21
    Vidmantas Galiauskas
    Egidijus Serdikevičius
    16.3
  • Andrius Ivaščenko
    Tomas Tenikaitis
    19' 21:18 | 22:20
    Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    16.4
  • Ramūnas Mackevičius
    Paulius Janušauskas
    16' 21:14 | 21:11
    - Aliaksei Rukin
    - Maksim Poliakov
    16.5
  • Paulius Žakevičius
    Upamanyoo Bora
    25' 15:21 | 21:13 | 21:10
    Martynas Sipavičius
    Raimondas Banelis
    16.6
  • Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    34' 16:21 | 21:19 | 21:14
    Kostas Kaušinis
    Šarūnas Budzinauskas
    16.7
  • Eitvydas Grazys
    Evaldas Bagdonas
    32' 15:21 | 21:19 | 21:14
    Gintaras Bacevičius
    Justas Čekavičius
    16.8
  • Linas Venskūnas
    Rytis Pratusevičius
    19' 21:9 | 21:19
    Tomas Šikarskas
    Algirdas Gražys
    8.1
  • Vidmantas Galiauskas
    Egidijus Serdikevičius
    19' 17:21 | 19:21
    Andrius Ivaščenko
    Tomas Tenikaitis
    8.2
  • Ramūnas Mackevičius
    Paulius Janušauskas
    16' 21:18 | 21:11
    Paulius Žakevičius
    Upamanyoo Bora
    8.3
  • Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    20' 21:16 | 21:15
    Eitvydas Grazys
    Evaldas Bagdonas
    8.4
  • Linas Venskūnas
    Rytis Pratusevičius
    19' 21:13 | 21:13
    Andrius Ivaščenko
    Tomas Tenikaitis
    4.1
  • Ramūnas Mackevičius
    Paulius Janušauskas
    27' 21:18 | 8:21 | 21:12
    Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Linas Venskūnas
    Rytis Pratusevičius
    23' 21:18 | 22:20
    Ramūnas Mackevičius
    Paulius Janušauskas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Andrius Ivaščenko
    Tomas Tenikaitis
    31' 12:21 | 21:18 | 23:21
    Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Tomas Šikarskas
    Algirdas Gražys
    19' 21:17 | 21:14
    Vidmantas Galiauskas
    Egidijus Serdikevičius
    5-8.1
  • Paulius Žakevičius
    Upamanyoo Bora
    33' 21:15 | 17:21 | 21:16
    Eitvydas Grazys
    Evaldas Bagdonas
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Tomas Šikarskas
    Algirdas Gražys
    20' 21:9 | 21:15
    Paulius Žakevičius
    Upamanyoo Bora
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    vs
    -
    9-16.1
  • Aurelijus Šadauskas
    Vaidas Šmitas
    32' 24:22 | 13:21 | 15:21
    Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    9-16.2
  • - Aliaksei Rukin
    - Maksim Poliakov
    13' 9:21 | 7:21
    Martynas Sipavičius
    Raimondas Banelis
    9-16.3
  • Kostas Kaušinis
    Šarūnas Budzinauskas
    33' 21:18 | 17:21 | 21:16
    Gintaras Bacevičius
    Justas Čekavičius
    9-16.4
  • Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    17' 12:21 | 16:21
    Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    9-12.1
  • Martynas Sipavičius
    Raimondas Banelis
    28' 21:15 | 16:21 | 21:8
    Kostas Kaušinis
    Šarūnas Budzinauskas
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    22' 11:21 | 14:21
    Martynas Sipavičius
    Raimondas Banelis
    9-10.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Pavel Šavareiko
    Ricardas Navaitis
    17-32.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.2
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.3
  • Alexey Davydov
    Danielius Vaitkus
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Dmitry Nizovtsev
    Ilya Pakhomov
    17-32.5
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.6
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.7
  • Dominykas Juškys
    Giedrius Čaplikas
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Pavel Šavareiko
    Ricardas Navaitis
    vs
    Bye
    17-24.1
  • Bye
    vs
    Alexey Davydov
    Danielius Vaitkus
    17-24.2
  • Dmitry Nizovtsev
    Ilya Pakhomov
    vs
    Bye
    17-24.3
  • Bye
    vs
    Dominykas Juškys
    Giedrius Čaplikas
    17-24.4
  • Pavel Šavareiko
    Ricardas Navaitis
    0:21 | 0:21
    Alexey Davydov
    Danielius Vaitkus
    17-20.1
  • Dmitry Nizovtsev
    Ilya Pakhomov
    0:21 | 0:21
    Dominykas Juškys
    Giedrius Čaplikas
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Alexey Davydov
    Danielius Vaitkus
    16' 5:21 | 17:21
    Dominykas Juškys
    Giedrius Čaplikas
    17-18.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija