MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-16 02:08 took:234.7 s.

 

Tournaments

[A] 19th Lithuanian Cup (2-Athd) BJ


2024 April 13 d.; Delfi sporto centras
MS WS MD WD XD
LT Cj (U15): 29 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 28 12 19 12 14 6 10 6 3 3

GROUP A

Team 1234 Points Place
1
Gabrielė Cirtautaitė
- 21:12 | 21:12 17' 16:21 | 21:11 | 21:16 31' 21:6 | 21:5 11' 3 1
2
Liucija Gaudutė
12:21 | 12:21 17' - 21:16 | 13:21 | 21:18 28' 21:3 | 21:8 12' 2 2
3
Ugnė Ladygaitė
21:16 | 11:21 | 16:21 31' 16:21 | 21:13 | 18:21 28' - 21:7 | 21:1 10' 1 3
4
Justina Stonkutė
6:21 | 5:21 11' 3:21 | 8:21 12' 7:21 | 1:21 10' - 0 4

GROUP B

Team 1234 Points Place
1
Meda Šidlauskaitė
- 19:21 | 23:21 | 13:21 29' 21:10 | 21:9 14' 21:7 | 21:9 13' 2 2
2
Eva Kavaliauskaitė
21:19 | 21:23 | 21:13 29' - 21:7 | 21:13 14' 21:11 | 21:6 12' 3 1
3
Simona Repšytė
10:21 | 9:21 14' 7:21 | 13:21 14' - 21:13 | 21:16 18' 1 3
4
Olivija Raizgytė
7:21 | 9:21 13' 11:21 | 6:21 12' 13:21 | 16:21 18' - 0 4

GROUP C

Team 1234 Points Place
1
Mantė Jablonskytė
- 18:21 | 21:12 | 22:20 29' 21:6 | 21:8 13' 21:8 | 21:7 14' 3 1
2
Izabelė Buterlevičiūtė
21:18 | 12:21 | 20:22 29' - 21:9 | 21:11 14' 21:14 | 21:6 14' 2 2
3
Beatričė Jasulaitytė
6:21 | 8:21 13' 9:21 | 11:21 14' - 21:10 | 21:19 16' 1 3
4
Auksė Dargytė
8:21 | 7:21 14' 14:21 | 6:21 14' 10:21 | 19:21 16' - 0 4

GROUP D

Team 1234 Points Place
1
Andra Urbonaitė
- 21:15 | 21:11 16' 21:1 | 21:10 12' 21:3 | 21:5 11' 3 1
2
Vakarė Petrauskaitė
15:21 | 11:21 16' - 21:11 | 21:14 15' 21:16 | 21:17 16' 2 2
3
Miglė Kandroškaitė
1:21 | 10:21 12' 11:21 | 14:21 15' - 21:18 | 7:21 | 21:18 24' 1 3
4
Emilija Augulyte
3:21 | 5:21 11' 16:21 | 17:21 16' 18:21 | 21:7 | 18:21 24' - 0 4

GROUP E

Team 1234 Points Place
1
Adriana Juodviršytė
- 21:16 | 21:12 18' 21:8 | 21:6 15' 21:8 | 21:17 16' 3 1
2
Vakarė Intaitė
16:21 | 12:21 18' - 21:8 | 21:8 14' 21:19 | 21:14 18' 2 2
3
Žemyna Deniušaitė
8:21 | 6:21 15' 8:21 | 8:21 14' - 5:21 | 7:21 13' 0 4
4
Dorotėja Užomeckaitė
8:21 | 17:21 16' 19:21 | 14:21 18' 21:5 | 21:7 13' - 1 3

GROUP F

Team 1234 Points Place
1
Agota Baguckytė
- 21:15 | 19:21 | 21:11 33' 14:21 | 17:21 21' 21:15 | 21:7 14' 2 2
2
Beatričė Užomeckaitė
15:21 | 21:19 | 11:21 33' - 21:12 | 12:21 | 17:21 27' 21:11 | 21:15 17' 1 3
3
Liepa Kisieliūtė
21:14 | 21:17 21' 12:21 | 21:12 | 21:17 27' - 21:19 | 21:9 16' 3 1
4
Viktorija Morkūnaitė
15:21 | 7:21 14' 11:21 | 15:21 17' 19:21 | 9:21 16' - 0 4

GROUP G

Team 1234 Points Place
1
Viltė Navikaitė
- 21:15 | 21:11 18' 21:8 | 21:8 15' 21:7 | 21:5 13' 3 1
2
Liepa Titaitė
15:21 | 11:21 18' - 21:10 | 21:2 14' 21:9 | 21:10 14' 2 2
3
Žemyna Žakevičiūtė
8:21 | 8:21 15' 10:21 | 2:21 14' - 12:21 | 13:21 18' 0 4
4
Greta Malkevičiūtė
7:21 | 5:21 13' 9:21 | 10:21 14' 21:12 | 21:13 18' - 1 3

Registration time has expired





Print version