MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-16 02:08 took:234.7 s.

 

Tournaments

[A] Chaopai Tournament 2024


2024 February 24 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
MD WD XD
Suaug B (B): 9 7.2 12 13 16 9.9
Suaug C (C): 8 1.6 8 3.5 14 2.6
Suaug D (D): 15 1.8 7 2.1 21 2.2
Suaug E (E): 10 0.5 8 1.3 22 1.1

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Donatas Budrys
    Ūla Budrytė
    21:18 | 21:18
    S9 Elmoras Adakauskas
    Dalia Sunklodė
    16.2
  • S5 Tomas Kiveris
    Vakarė Bagdonaitė
    11:21 | 18:21
    S12 KTU Kasparas Vilkevičius
    Laura Aleknavičiūtė
    16.3
  • S4 Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    21:13 | 21:17
    S13 Eimantas Krikščiūnas
    Viltė Navikaitė
    16.4
  • S3 Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    21:15 | 13:24 | 23:21
    S14 Rabee Zafar
    Monika Valatkienė
    16.5
  • S6 Justas Čekavičius
    Asta Rėčkuvienė
    23:25 | 16:21
    S11 U Benas Šemeta
    Eglė Zavadskytė
    16.6
  • S7 Raimondas Banelis
    Eglė Markelytė
    20:22 | 10:21
    S10 Aurimas Meškinis
    Elija Sunkladaitė
    16.7
  • S2 Benas Adamonis
    Atilė Vyblova
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    21:11 | 21:07
    Donatas Budrys
    Ūla Budrytė
    8.1
  • KTU Kasparas Vilkevičius
    Laura Aleknavičiūtė
    21:13 | 21:14
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    8.2
  • Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    22:20 | 10:21 | 21:19
    U Benas Šemeta
    Eglė Zavadskytė
    8.3
  • Aurimas Meškinis
    Elija Sunkladaitė
    19:21 | 24:26
    Benas Adamonis
    Atilė Vyblova
    8.4
  • Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    21:18 | 21:13
    KTU Kasparas Vilkevičius
    Laura Aleknavičiūtė
    4.1
  • Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    16:21 | 17:21
    Benas Adamonis
    Atilė Vyblova
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    18:21 | 24:22 | 21:17
    Benas Adamonis
    Atilė Vyblova
    2.1
  • PLACES: 3,4
    KTU Kasparas Vilkevičius
    Laura Aleknavičiūtė
    17:21 | 21:18 | 18:21
    Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Donatas Budrys
    Ūla Budrytė
    19:21 | 20:22
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    5-8.1
  • U Benas Šemeta
    Eglė Zavadskytė
    21:12 | 21:17
    Aurimas Meškinis
    Elija Sunkladaitė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    21:17 | 03:21 | 17:21
    U Benas Šemeta
    Eglė Zavadskytė
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Elmoras Adakauskas
    Dalia Sunklodė
    9-16.1
  • Tomas Kiveris
    Vakarė Bagdonaitė
    21:13 | 21:11
    Eimantas Krikščiūnas
    Viltė Navikaitė
    9-16.2
  • Rabee Zafar
    Monika Valatkienė
    21:13 | 21:18
    Justas Čekavičius
    Asta Rėčkuvienė
    9-16.3
  • Raimondas Banelis
    Eglė Markelytė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Elmoras Adakauskas
    Dalia Sunklodė
    18:21 | 21:19 | 22:20
    Tomas Kiveris
    Vakarė Bagdonaitė
    9-12.1
  • Rabee Zafar
    Monika Valatkienė
    21:17 | 21:08
    Raimondas Banelis
    Eglė Markelytė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Elmoras Adakauskas
    Dalia Sunklodė
    14:21 | 12:21
    Rabee Zafar
    Monika Valatkienė
    9-10.1



Registration time has expired





Print version