MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-25 02:08 took:202.5 s.

 

Turnyrai

Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)


2022 Sausio 22 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-17: 23 22 8 9
U-13: 12 11 5 5

Prienų BK Prienų BK (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Arijus Baranauskas 2007 U-17U-17 Gustas Čekavičius
2 Gustas Čekavičius 2024-4759 2009 U-17U-17 Arijus Baranauskas
3 Gabija Gudauskaitė 2024-6108 2007 U-17
4 Arnas Jarmalauskas 2024-4531 2010 U-13U-13 Tautvydas Stanaitis
5 Lukas Laukaitis 2024-5355 2008 U-17
6 Tautvydas Stanaitis 2024-4754 2010 U-13U-13 Arnas Jarmalauskas
7 Danielius Sukanka 2024-4761 2009 U-17U-17 Emanuelis Vnek
8 Emanuelis Vnek 2024-4760 2009 U-17U-17 Danielius Sukanka
Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (16)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Žemyna Deniušaitė 2024-4662 2011 U-13U-13 Paulina Džervutė
10 Domantas Džervus 2024-6328 2009 U-17U-17 Simonas Auglys
11 Paulina Džervutė 2024-5498 2012 U-13U-13 Žemyna Deniušaitė
12 Oliveris Garas 2024-5808 2010 U-13U-13 Artiom Gomozov
13 Artiom Gomozov 2024-4648 2010 U-13U-13 Oliveris Garas
14 Beatričė Jasulaitytė 2024-4568 2011 U-13U-13 Ugnė Dikšaitytė
15 Viltė Juodonytė 2024-5988 2010 U-13U-13 Liepa Kisieliūtė
16 Vesta Juodonytė 2006 U-17U-17 Rasuolė Vinciūnaitė
17 Liepa Kisieliūtė 2024-4469 2010 U-13U-13 Viltė Juodonytė
18 Emilija Kriaučiūnaitė 2024-5440 2009 U-17U-17 Gailė Deniušaitė
19 Aleksandras Kriauza 2024-5515 2012 U-13U-13 Faustas Sinius
20 Ignas Milinis 2012 U-13U-13 Vainius Zdanavičius
21 Jasna Novikova 2024-5512 2009 U-17U-17 Dominika Volochovič
22 Marija Rasickaitė 2024-5455 2013 U-13U-13 Medeina Seniūnaitė
23 Steponas Svorobovičius 2024-4669 2011 U-13U-13 Ugnius Ščevinskas
24 Naglis Turūta 2024-5376 2009 U-17U-17 Danielis Januškauskis
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Gailė Deniušaitė 2009 U-17U-17 Emilija Kriaučiūnaitė
26 Ugnė Dikšaitytė 2011 U-13U-13 Beatričė Jasulaitytė
27 Faustas Sinius 2013 U-13U-13 Aleksandras Kriauza
28 Izabelė Staškevičiūtė 2010 U-13U-13 Ugnė Ladygaitė
29 Ugnius Ščevinskas 2010 U-13U-13 Steponas Svorobovičius
30 Rasuolė Vinciūnaitė 2006 U-17U-17 Vesta Juodonytė
31 Dominika Volochovič 2006 U-17U-17 Jasna Novikova
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 U-17U-17 Martynas Plauška
33 Mila Leonovič 2024-5367 2009 U-17U-17 Austėja Siniūtė
34 Herkus Peciukonis 2024-4581 2010 U-13
35 Joringis Skirgaila 2024-4791 2009 U-17
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Gabija Beržinskaitė 2024-5446 2010 U-17
37 Elzė Dindaitė 2024-5530 2010 U-17U-17 Uma Ivanauskaitė
38 Paulius Ikamas 2006 U-17
39 Joris Jagminas 2008 U-17U-17 Joris Ivanauskas
40 Eva Kavaliauskaitė 2024-4539 2011 U-13
41 Jorė Kavaliauskaitė 2024-4536 2009 U-17U-17 Jorūnė Šalnaitė
42 Pijus Kovas 2007 U-17
43 Ugnė Ladygaitė 2024-4554 2011 U-13U-13 Izabelė Staškevičiūtė
44 Domas Pakšys 2024-4535 2007 U-17
45 Martynas Plauška 2024-5466 2007 U-17U-17 Daniel Leonovič
46 Austėja Siniūtė 2009 U-17U-17 Mila Leonovič
47 Arn Steffensen 2024-4439 2013 U-13
48 Jorūnė Šalnaitė 2024-5400 2008 U-17U-17 Jorė Kavaliauskaitė
49 Mantas Šatkauskas 2006 U-17
50 Goda Vancevičiūtė 2024-5341 2009 U-17U-17 Urtė Gatelytė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Simonas Auglys 2024-6337 2008 U-17U-17 Domantas Džervus
52 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 U-17
53 Mantvydas Maigys 2008 U-17U-17 Herkus Neviera
54 Herkus Neviera 2008 U-17U-17 Mantvydas Maigys
55 Elžbieta Vilimaitė 2008 U-17
56 Vainius Zdanavičius 2012 U-13U-13 Ignas Milinis
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Gabija Acutė 2007 U-17U-17 Inesa Michailova
58 Gabrielius Dapkus 2024-4645 2006 U-17U-17 Kajus Vilpišauskas
59 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 U-17U-17 Goda Vancevičiūtė
60 Inesa Michailova 2008 U-17U-17 Gabija Acutė
61 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 U-17U-17 Nomeda Seniūnaitė
62 Medeina Seniūnaitė 2011 U-13U-13 Marija Rasickaitė
63 Nomeda Seniūnaitė 2024-5200 2009 U-17U-17 Ieva Paškevičiūtė
64 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 U-17U-17 Gabrielius Dapkus
65 Vaidas Voroneckis 2024-5362 2008 U-17
BC421 VšĮ Badmintono centras (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Uma Ivanauskaitė 2024-4275 2010 U-17U-17 Elzė Dindaitė
67 Joris Ivanauskas 2024-4276 2008 U-17U-17 Joris Jagminas
68 Danielis Januškauskis 2006 U-17U-17 Naglis Turūta






Spausdinimo versija