MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-30 02:08 took:213.9 s.

 

Turnyrai

PBK Sezono atidarymas


2023 Rugsėjo 23 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 10 16 4 8 5 8 6 8
Suaug C (C): 10 8 8 4 4 4 12 4
Suaug D (D): 14 4 13 2 4 2 14 2
Suaug E (E): 11 1 11 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Tomas Kučinskas
    Deividas Staškevičius
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Markas Repšys
    Kipras Banelis
    20:22 | 17:21
    S9 Kęstutis Lukoševičius
    Darius Kubilius
    16.2
  • S5 Mantas Varnelis
    Guntis Klavins
    vs
    S12 Šia Rokas Motiejūnas
    Šia Ernestas Jarulaitis
    16.3
  • S4 Gvidas Iminavičius
    Šarūnas Budzinauskas
    21:14 | 22:20
    S13 Meinardas Kakanis
    Emilis Jonkus
    16.4
  • S3 Egidijus Serdikevičius
    Mantas Šiupinys
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Tomas Šorius
    Valdas Lelevicius
    21:14 | 15:21 | 21:12
    S11 Eimantas Krikščiūnas
    Jonas Bukėnas
    16.6
  • S7 Vidmantas Galiauskas
    Tomas Petrauskas
    21:14 | 21:14
    S10 Jokūbas Raginis
    Mykolas Raginis
    16.7
  • S2 Paulius Žostautas
    Augustas Janušonis
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Tomas Kučinskas
    Deividas Staškevičius
    21:11 | 17:21 | 18:21
    Kęstutis Lukoševičius
    Darius Kubilius
    8.1
  • Mantas Varnelis
    Guntis Klavins
    19:21 | 20:22
    Gvidas Iminavičius
    Šarūnas Budzinauskas
    8.2
  • Egidijus Serdikevičius
    Mantas Šiupinys
    21:23 | 21:10 | 21:07
    Tomas Šorius
    Valdas Lelevicius
    8.3
  • Vidmantas Galiauskas
    Tomas Petrauskas
    17:21 | 15:21
    Paulius Žostautas
    Augustas Janušonis
    8.4
  • Kęstutis Lukoševičius
    Darius Kubilius
    15:21 | 16:21
    Gvidas Iminavičius
    Šarūnas Budzinauskas
    4.1
  • Egidijus Serdikevičius
    Mantas Šiupinys
    21:18 | 13:21 | 16:21
    Paulius Žostautas
    Augustas Janušonis
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Gvidas Iminavičius
    Šarūnas Budzinauskas
    10:21 | 21:18 | 11:21
    Paulius Žostautas
    Augustas Janušonis
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Kęstutis Lukoševičius
    Darius Kubilius
    21:12 | 25:23
    Egidijus Serdikevičius
    Mantas Šiupinys
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Tomas Kučinskas
    Deividas Staškevičius
    17:21 | 21:17 | 21:17
    Mantas Varnelis
    Guntis Klavins
    5-8.1
  • Tomas Šorius
    Valdas Lelevicius
    21:18 | 21:11
    Vidmantas Galiauskas
    Tomas Petrauskas
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Tomas Kučinskas
    Deividas Staškevičius
    21:07 | 21:15
    Tomas Šorius
    Valdas Lelevicius
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Markas Repšys
    Kipras Banelis
    9-16.1
  • Šia Rokas Motiejūnas
    Šia Ernestas Jarulaitis
    vs
    Meinardas Kakanis
    Emilis Jonkus
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Eimantas Krikščiūnas
    Jonas Bukėnas
    9-16.3
  • Jokūbas Raginis
    Mykolas Raginis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Markas Repšys
    Kipras Banelis
    18:21 | 21:14 | 18:21
    Meinardas Kakanis
    Emilis Jonkus
    9-12.1
  • Eimantas Krikščiūnas
    Jonas Bukėnas
    21:14 | 21:13
    Jokūbas Raginis
    Mykolas Raginis
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Meinardas Kakanis
    Emilis Jonkus
    21:19 | 24:22
    Eimantas Krikščiūnas
    Jonas Bukėnas
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija