MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-16 02:08 took:234.7 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds


2023 Rugsėjo 30 d.; Badmintono centras
VV VD MD MX
LT Ds: 10 6 19 3 11 3 28 3

Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 LT Ds Karolina Bagdonaitė
2 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 LT Ds Giedrius Paškevičius
3 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 LT Ds Laura Paškevičienė
4 Jurgita Šadauskienė 2024-6370 1975 LT Ds Aurelijus Šadauskas
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
5 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 LT Ds Mindaugas Lilas
6 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 LT Ds Martynas Sipavičius
7 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 LT Ds Justas Čekavičius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Monika Juškytė 2024-4343 1994 LT Ds Dominykas Juškys
9 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 LT Ds Danielius Vaitkus
10 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 LT Ds Agnė Šikarskė
11 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 LT Ds Tomas Šikarskas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 LT Ds Sandra Sipavičė
13 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 LT Ds Asta Pelaitienė
14 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 LT Ds Egidijus Serdikevičius
15 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 LT Ds Vidmantas Galiauskas
16 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 LT Ds Neringa Navarskiene
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 LT Ds Raimondas Banelis
18 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 LT Ds Vakarė Bagdonaitė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 LT Ds Gintaras Bacevičius
20 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 LT Ds Inesa Bacevičienė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 LT Ds Vaidas Šmitas
22 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 LT Ds Jurgita Šadauskienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 LT Ds Uldis Lazdinš
24 Renata Juodkaitė 2024-4190 1985 LT Ds Evaldas Bagdonas
25 Dominykas Juškys 2024-4348 1995 LT Ds Monika Juškytė
26 Kostas Kaušinis 2024-4156 1981 LT Ds Gustė Šuliauskaitė
27 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 LT Ds Ingūna Aldina
28 Mila Pašin 2024-4188 1986 LT Ds Algirdas Gražys
29 Gustė Šuliauskaitė 2024-6126 2002 LT Ds Kostas Kaušinis
30 Andrei Varsotski 2024-4468 1995 LT Ds Olga Sviridon
BC421 VšĮ Badmintono centras (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
31 Evaldas Bagdonas 2024-5416 1992 LT Ds Renata Juodkaitė
32 Upamanyoo Bora 2024-5939 1993 LT Ds Dovilė Girlevičiūtė
33 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 LT Ds Upamanyoo Bora
34 Indrė Glaniauskienė 2024-5853 1983 LT Ds Svajūnas Zaturskis
35 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 LT Ds Paulius Žakevičius
36 Vilma Kaikarienė 2024-5591 1979 LT Ds Rytis Pratusevičius
37 Kristina Kalesinskienė 2024-4388 1980 LT Ds Evaldas Prižginas
38 Justina Milišauskaitė 2024-5563 1997 LT Ds Linas Venskūnas
39 Vytautas Olšauskas 2024-5544 1976 LT Ds Rūta Olšauskė
40 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 LT Ds Vytautas Olšauskas
41 Rytis Pratusevičius 1988 LT Ds Vilma Kaikarienė
42 Pavel Šavareiko 2024-5804 1982 LT Ds Olesia Žakevičienė
43 Danielius Vaitkus 2024-5448 1979 LT Ds Margarita Noreikienė
44 Linas Venskūnas 2024-5572 1995 LT Ds Justina Milišauskaitė
45 Svajūnas Zaturskis 3579 1980 LT Ds Indrė Glaniauskienė
46 Olesia Žakevičienė 2024-4231 1982 LT Ds Pavel Šavareiko
47 Paulius Žakevičius 2024-5743 1981 LT Ds Jurga Jankauskaite
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Algirdas Gražys 2024-4834 1974 LT Ds Mila Pašin
49 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 LT Ds Gailė Markūnienė
50 Gailė Markūnienė 2024-4895 1989 LT Ds Vidmantas Gumauskas
51 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 LT Ds Ingrida Kaminskaitė
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 LT Ds Kristina Bagdonienė
- - (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Vera Yesipchuk 1993 LT Ds Dmitry Nizovtsev
54 Evaldas Prižginas 1979 LT Ds Kristina Kalesinskienė
55 Olga Sviridon 1984 LT Ds Andrei Varsotski
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Dmitry Nizovtsev 1987 LT Ds Vera Yesipchuk

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija