MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-21 02:08 took:211.2 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds


2023 Rugsėjo 30 d.; Badmintono centras
VV VD MD MX
LT Ds: 10 6 19 3 11 3 28 3

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Mindaugas Lilas
    Karolina Bagdonaitė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Danielius Vaitkus
    Margarita Noreikienė
    36' 19:21 | 23:21 | 12:21
    S17 Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    32.2
  • S9 Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    21' 21:14 | 21:16
    S24 Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    32.3
  • S8 Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    16' 21:10 | 21:15
    S25 - Evaldas Prižginas
    Kristina Kalesinskienė
    32.4
  • S5 Martynas Sipavičius
    Vakarė Bagdonaitė
    12' 21:10 | 21:8
    S28 Andrei Varsotski
    - Olga Sviridon
    32.5
  • S12 Vaidas Šmitas
    Ingrida Kaminskaitė
    14' 7:21 | 11:21
    S21 Rytis Pratusevičius
    Vilma Kaikarienė
    32.6
  • S13 Evaldas Bagdonas
    Renata Juodkaitė
    18' 21:17 | 21:12
    S20 Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    32.7
  • S4 Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Justas Čekavičius
    Kristina Bagdonienė
    30' 21:14 | 16:21 | 21:12
    S19 Svajūnas Zaturskis
    Indrė Glaniauskienė
    32.10
  • S11 Algirdas Gražys
    Mila Pašin
    18' 14:21 | 15:21
    S22 Kostas Kaušinis
    Gustė Šuliauskaitė
    32.11
  • S6 Aurelijus Šadauskas
    Jurgita Šadauskienė
    18' 21:9 | 21:13
    S27 Dmitry Nizovtsev
    - Vera Yesipchuk
    32.12
  • S7 Dominykas Juškys
    Monika Juškytė
    25' 9:21 | 21:16 | 21:13
    S26 Linas Venskūnas
    Justina Milišauskaitė
    32.13
  • S10 Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    13' 21:7 | 21:9
    S23 Pavel Šavareiko
    Olesia Žakevičienė
    32.14
  • S15 Vidmantas Galiauskas
    Asta Pelaitienė
    18' 21:17 | 21:17
    S18 Egidijus Serdikevičius
    Neringa Navarskiene
    32.15
  • S2 Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Mindaugas Lilas
    Karolina Bagdonaitė
    14' 21:12 | 21:8
    Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    16.1
  • Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    20' 21:13 | 21:18
    Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    16.2
  • Martynas Sipavičius
    Vakarė Bagdonaitė
    18' 11:21 | 13:21
    Rytis Pratusevičius
    Vilma Kaikarienė
    16.3
  • Evaldas Bagdonas
    Renata Juodkaitė
    18' 16:21 | 19:21
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    16.4
  • Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    28' 4:21 | 21:18 | 21:17
    Justas Čekavičius
    Kristina Bagdonienė
    16.5
  • Kostas Kaušinis
    Gustė Šuliauskaitė
    20' 21:16 | 21:12
    Aurelijus Šadauskas
    Jurgita Šadauskienė
    16.6
  • Dominykas Juškys
    Monika Juškytė
    19' 19:21 | 16:21
    Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    16.7
  • Vidmantas Galiauskas
    Asta Pelaitienė
    14' 8:21 | 13:21
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    16.8
  • Mindaugas Lilas
    Karolina Bagdonaitė
    31' 23:25 | 21:18 | 21:6
    Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    8.1
  • Rytis Pratusevičius
    Vilma Kaikarienė
    29' 10:21 | 21:14 | 21:7
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    8.2
  • Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    19' 13:21 | 18:21
    Kostas Kaušinis
    Gustė Šuliauskaitė
    8.3
  • Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    30' 22:20 | 17:21 | 21:15
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    8.4
  • Mindaugas Lilas
    Karolina Bagdonaitė
    34' 22:24 | 21:11 | 15:21
    Rytis Pratusevičius
    Vilma Kaikarienė
    4.1
  • Kostas Kaušinis
    Gustė Šuliauskaitė
    24' 21:19 | 21:15
    Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Rytis Pratusevičius
    Vilma Kaikarienė
    22' 10:21 | 16:21
    Kostas Kaušinis
    Gustė Šuliauskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Mindaugas Lilas
    Karolina Bagdonaitė
    29' 21:17 | 16:21 | 21:19
    Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    17' 21:13 | 21:13
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    5-8.1
  • Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    24' 16:21 | 21:9 | 18:21
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    30' 23:21 | 17:21 | 9:21
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    17' 21:17 | 21:17
    Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    9-16.1
  • Martynas Sipavičius
    Vakarė Bagdonaitė
    22' 23:21 | 21:18
    Evaldas Bagdonas
    Renata Juodkaitė
    9-16.2
  • Justas Čekavičius
    Kristina Bagdonienė
    18' 21:15 | 21:12
    Aurelijus Šadauskas
    Jurgita Šadauskienė
    9-16.3
  • Dominykas Juškys
    Monika Juškytė
    20' 21:16 | 21:13
    Vidmantas Galiauskas
    Asta Pelaitienė
    9-16.4
  • Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    19' 18:21 | 17:21
    Martynas Sipavičius
    Vakarė Bagdonaitė
    9-12.1
  • Justas Čekavičius
    Kristina Bagdonienė
    34' 21:14 | 12:21 | 24:26
    Dominykas Juškys
    Monika Juškytė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Martynas Sipavičius
    Vakarė Bagdonaitė
    21' 20:22 | 18:21
    Dominykas Juškys
    Monika Juškytė
    9-10.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Danielius Vaitkus
    Margarita Noreikienė
    17-32.1
  • Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    28' 20:22 | 21:19 | 21:14
    - Evaldas Prižginas
    Kristina Kalesinskienė
    17-32.2
  • Andrei Varsotski
    - Olga Sviridon
    15' 12:21 | 12:21
    Vaidas Šmitas
    Ingrida Kaminskaitė
    17-32.3
  • Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Svajūnas Zaturskis
    Indrė Glaniauskienė
    17-32.5
  • Algirdas Gražys
    Mila Pašin
    12' 21:5 | 21:8
    Dmitry Nizovtsev
    - Vera Yesipchuk
    17-32.6
  • Linas Venskūnas
    Justina Milišauskaitė
    17' 21:9 | 21:16
    Pavel Šavareiko
    Olesia Žakevičienė
    17-32.7
  • Egidijus Serdikevičius
    Neringa Navarskiene
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Danielius Vaitkus
    Margarita Noreikienė
    32' 18:21 | 21:19 | 8:21
    Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    17-24.1
  • Vaidas Šmitas
    Ingrida Kaminskaitė
    20' 20:22 | 12:21
    Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    17-24.2
  • Svajūnas Zaturskis
    Indrė Glaniauskienė
    23' 21:19 | 15:21 | 9:21
    Algirdas Gražys
    Mila Pašin
    17-24.3
  • Linas Venskūnas
    Justina Milišauskaitė
    28' 21:16 | 19:21 | 21:18
    Egidijus Serdikevičius
    Neringa Navarskiene
    17-24.4
  • Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    19' 21:16 | 21:9
    Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    17-20.1
  • Algirdas Gražys
    Mila Pašin
    30' 20:22 | 21:18 | 21:15
    Linas Venskūnas
    Justina Milišauskaitė
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    25' 9:21 | 21:11 | 21:18
    Algirdas Gražys
    Mila Pašin
    17-18.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija